Meri-Lappi Hiihdot 2018

L Ä H T Ö L I S T A

© Keminsuun Kisa

Kilpailun sarjat: N8; M10; N10; M12; N12; M14; N14; M16; N16; N18; N20; NYL; N40; M40; M50; M60; M70; M18; M20; MYL;


N8 Naiset 8 vuotta 1 km V

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

13.01.30  60194951  N8           3  Pihla Niemelä           Iin Hiihtoseura
13.02.00  40357940  N8           4  Peppi Poutanen          Karihaaran Visa
13.02.30  60194953  N8           5  Inka Niemelä            Iin Hiihtoseura
Sarjaluettelo

M10 Miehet 10 vuotta 2 km V

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

13.03.30  40156049  M10          7  Leevi Aapajärvi         Keminsuun Kisa
13.04.00  40388700  M10          8  Olli Halkola            Alatornion Pirkat
13.04.30  40400662  M10          9  Joona Ylimäki           Karihaaran Visa
13.05.00  40340988  M10         10  Konsta Muotka           OunasvHS
Sarjaluettelo

N10 Naiset 10 vuotta 2 km V

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

13.06.30  40341489  N10         13  Minea Miettunen         Karihaaran Visa
Sarjaluettelo

M12 Miehet 12 vuotta 3 km V

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

13.08.00  40039248  M12         16  Veikka Mäki-Runsas      Karihaaran Visa
13.08.30  34565980  M12         17  Tuukka Posio            Keminsuun Kisa
13.09.00  40199187  M12         18  Veikka Muotka           OunasvHS
13.09.30  40346029  M12         19  Elmeri Helander         Valkeakosken Haka
Sarjaluettelo

N12 Naiset 12 vuotta 3 km V

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

13.11.00  40235384  N12         22  Helmi Korpi             AavasUrh
13.11.30  40199166  N12         23  Laura Ojala             OunasvHS
13.12.00  34538962  N12         24  Frida Kilpiäinen        Karihaaran Visa
13.12.30  34041967  N12         25  Weera Karhumaa          OunasvHS
13.13.00  40078635  N12         26  Veera Niskanen          Keminsuun Kisa
13.13.30  40216547  N12         27  Edith Kilpiäinen        Karihaaran Visa
Sarjaluettelo

M14 Miehet 14 vuotta 3 km V

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

13.14.30            M14         29  Tim Lundberg            Luleå Gjutarens IF
13.15.00  40132440  M14         30  Miika Muotka            OunasvHS
13.15.30  40290079  M14         31  Anton Packalen          Espoon Hiihtoseura
13.16.00  40150381  M14         32  Paavo Niemelä           Iin Hiihtoseura
13.16.30  34558366  M14         33  Jesse Ylimäki           Karihaaran Visa
Sarjaluettelo

N14 Naiset 14 vuotta 3 km V

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

13.18.00  33618281  N14         36  Seliina Manninen        OunasvHS
13.18.30  40411796  N14         37  Pinja Holland           Karihaaran Visa
13.19.00  34607754  N14         38  Hanna Soronen           Iin Hiihtoseura
13.19.30  40209380  N14         39  Hanna Niskanen          One Way Pro Team
13.20.00  40236502  N14         40  Elina Parpala           Simon Kiri
13.20.30  40078634  N14         41  Sara Niskanen           Keminsuun Kisa
13.21.00  32725133  N14         42  Wiivi Karhumaa          OunasvHS
13.21.30  40151036  N14         43  Heli Korpi              AavasUrh
Sarjaluettelo

M16 Miehet 16 vuotta 5 km V

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

13.23.00  34589458  M16         46  Niko Anttola            Alatornion Pirkat
Sarjaluettelo

N16 Naiset 16 vuotta 5 km V

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

13.24.00            N16         48  Hanna Lundberg          Luleå Gjutarens IF
13.24.30  34579594  N16         49  Anni Oikarinen          Karihaaran Visa
13.25.00  40132436  N16         50  Jenni Ojala             OunasvHS
13.25.30  33783527  N16         51  Kerttu Pirneskoski      Karihaaran Visa
13.26.00  33618265  N16         52  Emilia Kähkönen         OunasvHS
13.26.30  33960942  N16         53  Milla Kiviaho           Keminsuun Kisa
13.27.00  32397215  N16         54  Salla Kunnari           AavasUrh
13.27.30  33783284  N16         55  Sanni Pulkkinen         Karihaaran Visa
13.28.00  34511426  N16         56  Helmi Peipinen          YlikNuij
13.28.30  32045017  N16         57  Mette Ojala             Keminsuun Kisa
13.29.00  40158533  N16         58  Anna Korpi              AavasUrh
13.29.30  33609902  N16         59  Jonna Vestenius         Karihaaran Visa
13.30.00  40151033  N16         60  Henna Korpi             AavasUrh
Sarjaluettelo

N18 Naiset 18 vuotta 5 km V

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

13.31.30  31883526  N18         63  Johanna Isojärvi        OunasvHS
13.32.00  31835202  N18         64  Niina Holmström         Iin Hiihtoseura
13.32.30  29366026  N18         65  Sanni Oikkonen          OunasvHS
13.33.00  40359064  N18         66  Kiia Koskinen           Keminsuun Kisa
13.33.30  31974079  N18         67  Elisa Reijonen          OunasvHS
13.34.00  32169388  N18         68  Eveliina Toivanen       Karihaaran Visa
13.34.30  32846546  N18         69  Aino Rantala            OunasvHS
13.35.00  32860797  N18         70  Henna Hamari            Karihaaran Visa
13.35.30  31400572  N18         71  Kaisa Salminen          AavasUrh
Sarjaluettelo

N20 Naiset 20 vuotta 5 km V

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

13.37.00  33737858  N20         74  Katriina Autti          Oulun Hiihtoseura
13.37.30  30251780  N20         75  Alisa Toivanen          Karihaaran Visa
13.38.00  32159592  N20         76  Emmi Lämsä              Alatornion Pirkat
Sarjaluettelo

NYL Naiset yleinen 5 km V

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

13.39.30  27536489  NYL         79  Tiina Idström           Inarin Yritys
13.40.00  27533149  NYL         80  Mari Patanen            Saloisten Salama
13.40.30  27430381  NYL         81  Essi Heikka             Karihaaran Visa
13.41.00  31018061  NYL         82  Aija Söyrinki           Oulun Hiihtoseura
13.41.30  27497366  NYL         83  Eevakaisa Loukusa       SiilHS
13.42.00  24119359  NYL         84  Alisa Pyrrö             Lahden Hiihtoseura
Sarjaluettelo

N40 Naiset 40 vuotta 5 km V

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

13.42.30  26802839  N40         85  Anna-Liisa Haahti       Rovaniemen Lappi
Sarjaluettelo

M40 Miehet 40 vuotta 5 km V

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

13.43.00  34435311  M40         86  Teuvo Kuusela           Keminsuun Kisa
Sarjaluettelo

M50 Miehet 50 vuotta 5 km V

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

13.43.30  27525445  M50         87  Markku Ollila           Alatornion Pirkat
13.44.00  33672298  M50         88  Juha Tuulaniemi         Keminsuun Kisa
Sarjaluettelo

M60 Miehet 60 vuotta 5 km V

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

13.44.30  40229941  M60         89  Veikko Imponen          KemijärvUrh
Sarjaluettelo

M70 Miehet 70 vuotta 5 km V

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

13.45.00  27508705  M70         90  Mauri Miettunen         Karihaaran Visa
Sarjaluettelo

M18 Miehet 18 vuotta 10 km V

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

13.46.30  40047642  M18         93  Konsta Männistö         Oulaisten Huima
13.47.00  32963571  M18         94  Roope Jokela            Oulun Hiihtoseura
Sarjaluettelo

M20 Miehet 20 vuotta 10 km V

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

13.48.30  32934076  M20         97  Ilmari Kansanaho        OunasvHS
13.49.00  33920487  M20         98  Veikka Salmi            Muonion Kiri
13.49.30  29572069  M20         99  Kristian Väänänen       RovanMarat
Sarjaluettelo

MYL Miehet yleinen 10 km V

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

13.50.30  27525209  MYL        101  Antti Ojansivu          Jämin Jänne
13.51.00  22954833  MYL        102  Lauri Pyhäjärvi         OunasvHS
13.51.30  24264152  MYL        103  Niila Ahokas            Inarin Yritys
13.52.00            MYL        104  Mikael Norberg          SK Gränsen
13.52.30  30988189  MYL        105  Antti Kartano           Ilmajoen Kisailijat
13.53.00  40391507  MYL        106  Janne Tervo             Kuusamon Erä-Veikot
13.53.30  30142200  MYL        107  Santeri Pirneskoski     Karihaaran Visa
13.54.00  27510104  MYL        108  Joona Männistö          Oulaisten Huima
13.54.30  30863644  MYL        109  Janne Uusitalo          Pihtiputaan Tuisku
13.55.00  40124969  MYL        110  Reima Idström           Inarin Yritys
13.55.30  21612341  MYL        111  Markus Hietanen         OunasvHS
13.56.00  22516912  MYL        112  Mikko Marjamaa          Posion Pyrintö
13.56.30  22119610  MYL        113  Niko Koskela            Ilmajoen Kisailijat
13.57.00  25329216  MYL        114  Lauri Vuorinen          Kouvolan Hiihtoseura
13.57.30  27557727  MYL        115  Ville-Petteri Saarela   Keminsuun Kisa
13.58.00  27511035  MYL        116  Jussi Manninen          Kuusamon Erä-Veikot
13.58.30  27426528  MYL        117  Max Enbuske             Keminsuun Kisa
Sarjaluettelo