Kilpailu

L Ä H T Ö L I S T A

© Keminsuun Kisa

Kilpailun sarjat: N04; M06; N06; M08; N08; M10; N10; M12; N12; N14; MYL; M50;


N04 Naiset 4 vuotta 0.2 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

18.02.30            N04          5  Henrietta Tervaharju    Keminsuun Kisa
18.03.00            N04          6  Janica Kunnari          Keminsuun Kisa
18.03.30            N04          7  Alma Tasala             Keminsuun Kisa
18.04.00            N04          8  Ellinoora Tervaharju    Keminsuun Kisa
18.04.30            N04          9  Emma Mure               Keminsuun Kisa
Sarjaluettelo

M06 Miehet 6 vuotta 0.3 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

18.06.00            M06         12  Samu Mäkimartti         Keminsuun Kisa
18.06.30            M06         13  Eelis Saukkoriipi       Keminsuun Kisa
18.07.00            M06         14  Eelis Tasala            Keminsuun Kisa
18.07.30            M06         15  Otso Mure               Keminsuun Kisa
18.08.00            M06         16  Valtteri Kanto          Keminsuun Kisa
18.08.30            M06         17  Aapo Toratti            Keminsuun Kisa
Sarjaluettelo

N06 Naiset 6 vuotta 0.3 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

18.10.00            N06         20  Pihla Pulska            Keminsuun Kisa
18.10.30            N06         21  Eevi Saukkoriipi        Keminsuun Kisa
18.11.00            N06         22  Sanni Ukonaho           Keminsuun Kisa
Sarjaluettelo

M08 Miehet 8 vuotta 0.5 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

18.12.30            M08         25  Timo Jänkälä            Keminsuun Kisa
18.13.00            M08         26  Eeli Lattu              Keminsuun Kisa
18.13.30            M08         27  Vertti Kivilompolo      Keminsuun Kisa
18.14.00            M08         28  Mikael Louste           Keminsuun Kisa
18.14.30            M08         29  Joonas Harila           Keminsuun Kisa
18.15.00            M08         30  Eetu Saukkoriipi        Keminsuun Kisa
Sarjaluettelo

N08 Naiset 8 vuotta 0.5 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

18.16.30            N08         33  Laura Ylläsjärvi        Keminsuun Kisa
18.17.00            N08         34  Jessica Kunnari         Keminsuun Kisa
18.17.30            N08         35  Helmi Kangas            Keminsuun Kisa
18.18.00            N08         36  Emilia Arriaga          Keminsuun Kisa
18.18.30            N08         37  Adelia Palosaari        Keminsuun Kisa
18.19.00            N08         38  Sofianna Tervaharju     Keminsuun Kisa
18.19.30            N08         39  Aino-Sofia Hägg         Keminsuun Kisa
18.20.00            N08         40  Janita Alamäki          Keminsuun Kisa
18.20.30            N08         41  Isla Pulska             Keminsuun Kisa
18.21.00            N08         42  Enni Okkonen            Keminsuun Kisa
Sarjaluettelo

M10 Miehet 10 vuotta 1 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

18.22.30            M10         45  Jami Koivuniemi         Keminsuun Kisa
18.23.00            M10         46  Arttu Papunen           Keminsuun Kisa
18.23.30            M10         47  Riku Okkonen            Keminsuun Kisa
Sarjaluettelo

N10 Naiset 10 vuotta 1 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

18.25.00            N10         50  Ainomaija Tervaharju    Keminsuun Kisa
18.25.30            N10         51  Hanna Arriaga           Keminsuun Kisa
18.26.00            N10         52  Emma Kotaniemi          Keminsuun Kisa
18.26.30            N10         53  Jade Koivuniemi         Keminsuun Kisa
18.27.00            N10         54  Fanny Pussila           Keminsuun Kisa
18.27.30            N10         55  Veera Kanto             Keminsuun Kisa
18.28.00            N10         56  Iida Lumpus             Keminsuun Kisa
Sarjaluettelo

M12 Miehet 12 vuotta 2 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

18.29.30            M12         59  Eemil Männikkö          Keminsuun Kisa
Sarjaluettelo

N12 Naiset 12 vuotta 2 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

18.31.00            N12         62  Sanni-Maaria Kinnunen   Keminsuun Kisa
18.31.30            N12         63  Lotta Ukonaho           Keminsuun Kisa
Sarjaluettelo

N14 Naiset 14 vuotta 2 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

18.33.00            N14         66  Siiri Ranta             Keminsuun Kisa
18.33.30            N14         67  Emilia Aapajärvi        Keminsuun Kisa
18.34.00            N14         68  Sofia Männikkö          Keminsuun Kisa
Sarjaluettelo

MYL Miehet yleinen 4 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

18.34.30            MYL         69  Jesse Maunu             Keminsuun Kisa
Sarjaluettelo

M50 Miehet 50 vuotta 4 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

18.35.00            M50         70  Tuomo Pesonen           Keminsuun Kisa
18.35.30            M50         71  Ari-Pekka Lassila       HämeenlHS
Sarjaluettelo