Kilpailu

L Ä H T Ö L I S T A

© Keminsuun Kisa

Kilpailun sarjat: M04; M06; N06; M08; N08; M10; N10; N12; M14; N16; MYL;


M04 Miehet 4 vuotta 0.2 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

18.06.30            M04          3  Iisak Mikkonen          Keminsuun Kisa
Sarjaluettelo

M06 Miehet 6 vuotta 0.3 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

18.08.00            M06          6  Venne Kunnari           Keminsuun Kisa
18.08.30            M06          7  Joona Rundgren          Keminsuun Kisa
18.09.00            M06          8  Joel Haapala            Keminsuun Kisa
Sarjaluettelo

N06 Naiset 6 vuotta 0.3 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

18.10.30            N06         11  Henrietta Tervaharju    Keminsuun Kisa
18.11.00            N06         12  Ellinoora Tervaharju    Keminsuun Kisa
18.11.30            N06         13  Emma Mure               Keminsuun Kisa
Sarjaluettelo

M08 Miehet 8 vuotta 0.5 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

18.13.00            M08         16  Teemu Savolainen        Keminsuun Kisa
18.13.30            M08         17  Iivo Tapojärvi          Keminsuun Kisa
18.14.00            M08         18  Otso Mure               Keminsuun Kisa
18.14.30            M08         19  Jasper Alaoja           Keminsuun Kisa
18.15.00            M08         20  Aleksi Niemelä          Keminsuun Kisa
18.15.30            M08         21  Justus Saarela          Keminsuun Kisa
18.16.00            M08         22  Nooa Miettunen          Keminsuun Kisa
18.16.30            M08         23  Ville Harjuniemi        Keminsuun Kisa
18.17.00            M08         24  Aapo Toratti            Keminsuun Kisa
Sarjaluettelo

N08 Naiset 8 vuotta 0.5 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

18.18.30            N08         27  Emilia Arriaga          Keminsuun Kisa
18.19.00            N08         28  Sanni Ukonaho           Keminsuun Kisa
18.19.30            N08         29  Jonna Joutsenvaara      Keminsuun Kisa
18.20.00            N08         30  Ella Mikkonen           Keminsuun Kisa
Sarjaluettelo

M10 Miehet 10 vuotta 1 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

18.21.30            M10         33  Fransi Kunnari          Keminsuun Kisa
18.22.00            M10         34  Lenni Harjuniemi        Keminsuun Kisa
18.22.30            M10         35  Matias Angerias         Keminsuun Kisa
Sarjaluettelo

N10 Naiset 10 vuotta 1 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

18.23.30            N10         37  Sofianna Tervaharju     Keminsuun Kisa
18.24.00            N10         38  Adelia Palosaari        Keminsuun Kisa
18.24.30            N10         39  Helmi Kangas            Keminsuun Kisa
Sarjaluettelo

N12 Naiset 12 vuotta 2 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

18.26.00            N12         42  Fanny Pussila           Keminsuun Kisa
18.26.30            N12         43  Hanna Arriaga           Keminsuun Kisa
18.27.00            N12         44  Hilla Keränen           Keminsuun Kisa
Sarjaluettelo

M14 Miehet 14 vuotta 2 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

18.28.00            M14         46  Leevi Aapajärvi         Keminsuun Kisa
Sarjaluettelo

N16 Naiset 16 vuotta 2 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

18.28.30            N16         47  Linda Ukonaho           Keminsuun Kisa
18.29.00            N16         48  Sofia Männikkö          Keminsuun Kisa
18.29.30            N16         49  Siiri Ranta             Keminsuun Kisa
Sarjaluettelo

MYL Miehet yleinen 4 km P

   Lähtö  Lisenssi  Sarja     Nro   Nimi                    Seura

18.30.00            MYL         50  Mikko Toratti           Keminsuun Kisa
18.30.30            MYL         51  Petri Keränen           Keminsuun Kisa
Sarjaluettelo